.

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Рек, Ѕид Монтирани Крпа Потоплите, Електрични Крпа и Фен за Бања, Последната 4-та Генерација на Електрични Крп?

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Рек, Ѕид Монтирани Крпа Потоплите, Електрични Крпа и Фен за Бања,

DEN 391.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ниски Трошоци на Користење : Оваа константна температура електрични крпа решетката е многу енергетски ефикасни, само 130w.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и загрева.Заштеда на енергија и Заштита на Животната средина : нема шум, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.Долготрајната Употреба : електрични крпа решетката е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал.Крпа решетката е направен од нерѓосувачки челик со низок содржината на никел.Тоа ќе биде затемнет, и на база на долго рѓа точка На тенка прачка (мулти-бар) крпа решетката е направен на 304 нерѓосувачки челик.Производот живот може да трае повеќе од 20 години.Висока Температура Гаранција : Преку постојано истражување и развој, на температура од нерѓосувачки челик може да се прилагоди за да 50-55 степени со контрола на температурата функција на греење жица.Површината температурата на крпа рек по крпа покрие ќе се зголеми соодветно, и Тоа не ќе го надмине 70 целзиусови степени.Децата кои случајно се допре тоа ќе не изгори.Во прилог, на производи имаат положено за Европската CE, Victori.Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и heated SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА RACKLeading мода, мулти-purpose Dry облека здравје care MULTIFUNCTIONAL КРПА RACKThick материјал, силни и издржливи, од страна на hanging Towels, облека, итн., топлина рамномерно во текот на сушењето process EASY ДА се ИНСТАЛИРА И DURABLEThe дизајн на гранка цевка проред е само право,Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch EXCELLENT ОПТОВАРУВАЊЕ BEARINGBranch цевка проред дизајн е само right Clothes може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно heated Product information Product Име : Електрични крпа rack Product големина : 31.5 x 23.6 x 4.3 инчи (800x520x100mm)Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Heating време : 5-10 minutes Power : 130 WWaterproof оценка : IP56 Line должина : 1.1 m Weight : 8.8 фунти/4kg Packing list Towel Rail User Manual I посакуваме прекрасно шопинг искуство!.

Особините