.

Модерната Рака Крпа Држач Дрво Рек Слободни Стои SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Countertop Крпа Прстен, Брусен PVD Циркониум Злато

Модерната Рака Крпа Држач Дрво Рек Слободни Стои SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Countertop Крпа Прстен, Брусен PVD Циркониум

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бесплатни Стои дизајн им овозможува на носителот да биде поставен насекаде на вашиот шалтер, совршен за мали бањи , голем бањи, станови, апартмани, или домови.Изграден на висока премија од не ' рѓосувачки челик 304 го прави тоа rustproof и тешки.Деликатна Бранеа PVD Циркониум Злато заврши не се прикаже било какви места и се спротивстави на дневни гребнатини, секојдневно одржување е едноставна, ја задржува својата мазна и беспрекорна изглед лесно.Елегантно решение за да се задржи рака крпи на дофат на вашите гости и семејството.Лесно да се инсталира, equiring не дупчење или хардвер за да планината; едноставно место на површината. - Материјал : Тип На 304 Нерѓосувачки Челик. - Заврши : бранеа злато.крпа прстен : 10.63 инчен(L) x 4.21 инчен(W) x11.61inch(D).

Особините