.

JYDQM Бања Полици,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Хром-Обложено Бакар Туш Caddy Хотел со Куки,2 - Ниво Бања, Кујна Складирање Рек,Toiletries Организатор Складирање Кошница/Цр

JYDQM Бања Полици,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Хром-Обложено Бакар Туш Caddy Хотел со Куки,2 - Ниво Бања, Кујна Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

●Украсете Бања Простор, Класичен и Модерен Дизајн, Компатибилен со Било Бања Оркестарот, Одржување на Објекти во Склопот на Рака. ●Моден Дизајн,Простор за Заштеда на енергија, Суви и Чисти, одржување на Објекти на Полица од Раса Бактерии. ●Здрав Инсталацијата, Ѕид со Завртки Обезбедува Набитост и Издржливост,Ng Beacapacity. ●Доволно Простор за Stoand Организирање Миење Материјали, на Располагање Ви Целото Семејство Користите。Бања Освежување и Хигиенски. ●Направен од Хром-Обложено Бакар Материјал,Елегантни Минималистички Изглед, Хармонично да се Интегрира во Било кој Друг Современ Дизајн Домашна Декорација.Тежок Товар и да се Обезбеди Рѓа и Долговечност, Доволно за Многу Години.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производ : Бања Shelf Material : Хром-Обложено Copper Color : Црна , Silver Product Димензии : Должина : 30 Cm Width : 14 Cm Height : 39 Cm Product Карактеристики : Лесен, Брз, Beautiful Scope на Примена : Бања, Тоалет, Балкон, Кујна, Хотел и More Product Инсталација Метод : за Дупчење Installation Note : Пакетот Содржи Само Полици, Исклучувајќи ги сите Други Украсни Предмети.Прашува : Производот се Зема во Вид и Можат да Имаат Благо Боја Разлика.Прирачник за Мерење на Димензиите Може да Има некоја Грешка од 1 - 2 Cm.на Производот Ќе Биде предаден во Рок од 15-25 Дена.● Добредојдовте на Нашата Продавница.Нашата Продавница Има Многу Стилови.Можете Да Одат до Продавница за да Пребарувате, Вашата Поддршка е Нашата Најголема Мотивација.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ви Посакувам Среќен Шопинг!.

Особините