.

Бања Пешкир Управување со Кула Барови - SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалетот Бања Пешкир Полица Ѕид Крпа Носителот Полиран Површина, 22 Инчи, 3-Ниво, Црна

Бања Пешкир Управување со Кула Барови - SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалетот Бања Пешкир Полица Ѕид Крпа Носителот

DEN 983.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3-Ниво Крпа Рек : Со 3-ниво користите простор, бања пешкир решетката може да го подобри складирање функција на бањата.Има доволно простор за бања пешкири и бањарки и облеката на горните и долните катови.На дното крпа бар може да се користи за да се откажам пешкири, облека, итн.'Рѓа-доказ Крпа Рек : бања пешкир рек вкупната големина : 22"L x7.9"W x 15"H. Направени од SUS 304 од не' рѓосувачки челик, пешкир решетката е анти- ' рѓа и лесно да се чисти.Фино Полирање : Секој крпа бар се полира за да се направи тоа мазни и тркалезни, без повреда на вашите раце и да се одржи на боја смисла.Едноставен дизајн го прави лесно да одговара на различни бања стилови.Удобен Крпа Полица : единствена и едноставна 3-Ниво крпа полица додава повеќе погодност на бања.Кога ќе го инсталирате на крпа решетката на ѕидот на мијалникот, туш, тоалет, спална соба, итн., лесно можете да добиете на бања крпи, пешкири, облека, бања топки и други предмети што треба, без да мора да се погледне за неа во паника.Лесен За Користење : Доаѓа со завртки за фиксирање на хардвер, можете да ја инсталирате оваа крпа rack во бања, туш, washstand и други ѕид простори по добивањето на пакетот.

Особините