.

Bluffy Goose Надолу Пердув Перници Мек Кревет Перници за Спиење Перница Внесува Сет од 2 Цар Големина

Bluffy Goose Надолу Пердув Перници Мек Кревет Перници за Спиење Перница Внесува Сет од 2 Цар Големина

DEN 1439.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од 100% goose надолу и пердув пополнување го прави исклучително мека перница, на која се идеален избор за стомак стомакот sleeper. 100% памук покрие обезбедува луксузни удобен кадифен и удобно спиење искуство во текот на ноќта.Секој перница е завршена со добро крои и засилен шевовите.Уживајте удобно ноќен сон со овој пакет на 2 Цар големина кревет перници мерење 20 x 36 инчи.Сите наши производи се следат Одговорен Надолу Стандард.На кутии на нашите креации беа стручно избрани, се чистат и дезинфицираат.Надолу и пердув материјали што ние го избираме се без мирис и лесен.И перници се вакумирани за превозот.Ве молиме нежно туп и оставете 24 часа за перница да се дојде до целосна дебелина пред да го користите.Bluffy Goose Надолу Пердув Перници Мек Кревет Перници за Спиење Перница Внесува Сет од 2 Цар Големина.

Особините