.

Ambesonne Гроздобер Куче Кревет, старомодни Модел со Стара Бела Polka Точки Класичен Ретро Дизајн Печати, Трајни Перат Мат со Декоративни Ткаенини Маска, 48 x 32 x 6, Портокал ?

Ambesonne Гроздобер Куче Кревет, старомодни Модел со Стара Бела Polka Точки Класичен Ретро Дизајн Печати, Трајни Перат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мерења - 48" долго x 32" широк x 6" висока.Декоративни куче и мачка во кревет со трајни печатена корица.Направени од - Висока еластичност дното пена со квалитетот Виско пена на горниот перница. %100 Полиестер капак.Карактеристики - Не се лизга на дното.Отпорен на гребење ткаенина покрива со патент затворање.Ortopedic удобност.Лесно е грижа - Опфаќа се отстранува и машина перат на ладно циклус.Фен безбедно.Железо лесно.Печатени - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои отпорно на гребење се покрива со една убава печати на.Можете да го отстраните и да се мијат и го покрива.Тие се патентите и на долниот и горниот дел.Печати на тоа не ќе исчезнат за долго време.Постои големина избор на опција за нашите куче кревети па можете да ги собереш според вашето и на вашиот кучиња' параметри.На дното е не се лизга.Може да се добие совршено се вклопуваат за бавно и тешко да се движи домашни миленици, или ако имате повеќе активни пријател може да се добие кревет со многу простор.Ова е голем кревет за кучиња на возраст од бидејќи ова добро направен кревет може да се даде на удобноста на вашето домашно милениче потреби.Декоративни, смели, и живописни графики на креветот дозволува одредена флексибилност во места каде што може да се стави на вашиот кревет.Може да се стави заедно на кревет лесно со кука и јамка сврзувачки елементи.Можете да подарок на вашиот семејството или пријател, роднина, или себе си.Овие кревети со големина на селекција може да биде одлично за сите видови на животни : германски овчар, Џек Russell, Shih Tzu Мејн coons ќе љубов оваа нова кревет.Нашите кревети се обезбеди релаксација и подобро здравје за вашето домашно милениче.Животните-friendly дизајн ќе биде во совршена состојба по неколку години на употреба.Ние не користат боја супстанција да му наштети на здравјето на домашните миленичиња, деца и семејство.Најдете совршен подарок за вашето домашно милениче љубовник пријател, виш куче сопственик дечко, или мачка мајка меѓу нашите маса износ на дизајни за денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, и други празници.Сликите ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но, поради разликите во pc монитори, не може да биде благо боја разлики помеѓу производот и на слика.

Особините