.

Фрли Ќебе за Каучот Атмосфера Фланелен боксери Кревет Ќебе Мека Лесни Топло Декоративни Девојка Нозе во Ленти Чорапи и Ролери Забава Тинејџерски Илустрација Бело

Фрли Ќебе за Каучот Атмосфера Фланелен боксери Кревет Ќебе Мека Лесни Топло Декоративни Девојка Нозе во Ленти Чорапи и

DEN 556.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤【Материјал Опис】Фланелен Боксери. ❤【Производ големина】Должина : 60 инчи/152cm Ширина : 50 инчи/127cm. ❤【Производ перформанси】Анти-pilling фланелен боксери материјал ќебе, мала тежина, трајни, и може да се здипли compactly.Супер меки и се чувствува одлично.Целосно се спротивстави на намалување и брчки.Нашите ќебиња имаат кадифена удобност, мека на допир, анти-pilling, анти-навремено, анти-алергиски и не-пролевање карактеристики. ❤【Применливи сценарија】Широк спектар на употреба, погоден за кревети, софи, кампување, ладно кината или патување!Совршен подарок за вашето семејство и пријатели. ❤【Перење инструкции】Машина за миење и рака мие, брзо сушење, лесно да се грижи, трајни, не се користи кајгана.Информации за производот ❤Материјал : Направен од анти-pilling flanne,се задржи топло и удобно Рака мие и во машина за миење се сите достапни, ве молиме да не кајгана. ❤Оваа руно фрлиле ќебе е бескрајно разноврсна и практичен за употреба.Тоа го прави прекрасен избор за украсување на вашиот софи и каучи во вашата дневна соба, додека додавањето на повеќе комфор или во вашата спална соба да остане топол и удобен текот на ноќта. ❤Покрај тоа што е голем плус за вашиот дом, нашите кадифен руно ќебе, го прави за одличен придружник при патувањето.Нашиот супер меки ќебиња се лесни за чување и носат одлуки овие совршен за кога патуваат со авион или автобус, логорување на отворено, оди на плажа и било каде на друго место може да се мисли на. ❤Кога станува збор за удобност и квалитет, ќе се направи исклучок.Секој фрли ќебе е направен од високо-одделение полиестер микрофибер заедно со руно и фланелен боксери да бидете сигурни дека тоа не е само супер меки, но, исто така, издржливи доволно за да обезбеди долгорочна употреба. ❤Нашите ќебе се чувствува богата и нежна за кожата да се обезбеди една вечер или ноќта на удобност.Тоа е лесен, топла и пријатна што го прави одличен избор за секој што сака да притискам до кадифен и удобен ќебе кога читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или само за спиење. ❤Направени со користење на супер мека ткаенина и нуди само на вистинскиот баланс на мекост и тежина, за да бидете сигурни дека ќе остане топол и удобен во секоја сезона.Тоа е дише што го прави идеален за потоплите годишни времиња.

Особините