.

CytoSkin Bling Bling Око Суштината 0.34 fl мл

CytoSkin Bling Bling Око Суштината 0.34 fl мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ја елиминира око круг и пигменти кои се предизвикани од лошиот сон.Ја подобрува кожата, текстура, брчки и сувост околу очите.Формулиран со најновите Око Круг Минимизирање на Факторите, ова суштина да може ефективно да се елиминира око круг и пигменти предизвикани од лошиот сон.Тоа, исто така, содржи Око Поправка Комплекс, Алги Екстракт и други навлажнувачки состојки кои можат да помогнат за подобрување на кожата, текстура, брчки и сувост околу очите.

Особините