.

Напредни Clinicals бугарски Роуз Масло Крем Против Стареење Спасување за Лице, Раце, Врат. Спа Големина 16oz (16oz)

Напредни Clinicals бугарски Роуз Масло Крем Против Стареење Спасување за Лице, Раце, Врат. Спа Големина 16oz (16oz)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Напредни Clinicals бугарски Роуз Масло Анти-Стареењето Крем за Лице, Раце, и Necks 3-во-1 формула вклучува навлажнувачки, враќање и негување на кожата, што се покажува ефектите на стареење, како брчки, доделување, возраст линии, и флеки.Бугарскиот Роуз Масло Крем е од витално значење за одржување на вашата кожа moisturized и хидрирани бугарски Роуз Масло инхибира загуба на вода во кожата и ја намалува концентрацијата на кортизол (стрес хормон) во телото.Композиција која содржи Витамин Е, Масло од Авокадо, и Глицерин : сите кои дејствуваат како emollient и крем кој ја чува вашата кожа не само влажна, но мека на допир.Тоа го прави вашата кожа изгледа поздрава и привлечни, отстранување на ashy кожата и сува кожа изгледа.Не-мрсна формула ја остава кожата со чувство и да изгледате одлично по секоја употреба.Бугарскиот роуз масло е природен на кожата тонер, бидејќи на своите astringent својства.Тоа им помага на тонот на кожата со што се намалува вишокот oiliness и стегната големи пори.Paraben-free.Доверливи формула.Произведени во САД.Не се тестирани на животни. 100% Задоволството На Гарантира.

Особините