.

ibeacos 5 во 1 Јасна Шминка Торба Патување Додатоци Плажа Козметички Торба Торбичка Toiletry Случај Преносни Носат врз основа на Транспарентни Сочинуваат Организатор на Ж?

ibeacos 5 во 1 Јасна Шминка Торба Патување Додатоци Плажа Козметички Торба Торбичка Toiletry Случај Преносни Носат врз

DEN 1684.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии - 1 x Големи јасно торба(12.5"х5"x8.5") со кожа рачка. 1 x Медиум јасно торба(9"x2.3"x6.8"). 1 x Мали јасно торба(6.3"x2" х5.2"). 1 x Медиум кожна торба(8"x2.3"x4.2"). 1 x Мали кожна торба(7.5"x3"x3.5").Различни големина кеси носат различни патување додатоци.Материјал - Изработени од Еко-Пријателски ПВЦ материјал, јасно, помек, трајни и водоотпорен.Лесно да се лоцира она што ви треба. 2 Мали СТП кожа кеси може да се сместат вашата приватност предмети.Удобен - во Согласност со TSA 3-1-1 правила и прописи на сите авиокомпании.Изработка на безбедност процесот да одат повеќе непречено, се добива низ аеродромот за безбедност на брзо.Намалување на Метежот - Патување додатоци организирани се зголеми товарен простор со овие сочинуваат пошта.Апликација - се Користи како патување шминка торба, плажа торба, toiletry торба, козметичката торбичка.Топ-рачка за лесно носење.

Особините