.

Искинале Бои Зелена Розова Decal Стил на Кожата за XBOX 360 Тенок Вертикална

Искинале Бои Зелена Розова Decal Стил на Кожата за XBOX 360 Тенок Вертикална

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Decal стил на кожата покрива Врвот, Пред и Дното од вашиот XBOX 360 Тенок.Двоен Слој Нула Заштита - Тешки винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.НЕ ЛЕПЛИВА ХАОС - не Остава леплива остатоци кога отстранети.Направен во U. S. A. Wraptor Skinz TM само да се почитуваат винил кожа ќе изгледа неверојатна на вашата електронска опрема, печатени во највисоката резолуција е можно за непобедлива боја и остар жилет јасност.За разлика од гломазна силикон, пластични или метални предмети и екрани, Wraptor Skinz се дизајнирани да бидат тенки и многу тешко.Wraptor Skinz се мешавина на слоевит комерцијални одделение vinyls.Долниот слој е мека, еластична винил со посебен отстранлив лепило дека е лесно да се позиционирани, се применуваат без воздушни меурчиња, и лесно се отстранува без да остават леплива остатоци.Wraptor Skinz се печатени со најновите на УВ заштитен мастила дека се спротивстави на исчезнува до 3 години, дури и во директна сончева светлина.На крајот, ние сме обврзници професионална одделение ламинатни во текот на целата кожа додавање на професионална сјајни заштитна заврши.

Особините