.

25 Сантиметри Предатор Винил Налепници Смешно Decals Браник Автомобил Авто Компјутер Лаптоп Ѕид Прозорец Стакло Скејтборд Аикидо

25 Сантиметри Предатор Винил Налепници Смешно Decals Браник Автомобил Авто Компјутер Лаптоп Ѕид Прозорец Стакло Скејтборд

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рачно изработени Предмети Материјал : винил налепница oracal 641. Направени да нарачате.Превозот во светот од Русија.Ако ви треба различна големина или боја дозволете ми да знам со цел коментари или порака по ред.Decal е направен од високо-квалитет, отстранлив винил дека е лесно да се инсталира и изгледа како да е насликана на.Decal доаѓаат стандардно во БЕЛА ако сакате друга боја (Повеќето бои во табелата во акции) ве молам дозволете ми да знам со цел коментари или порака по ред.Ако ви треба различна големина етикети, дозволете ми да знам и јас ќе се создаде за вас вистинската големина.Стап вашиот винил decal на било каква мазна, чиста, сува површина!Сите производи се отстранува (но не и обновливи) и 100% хаос-слободни.Decals ќе се држиме до речиси сите не-porous мазна површина како што се насликани ѕидови, прозорци, стакло, огледала, плочка, мазна метал, запечатени дрво, па дури и возила како што се автомобили, комбиња, RVTs мотоцикли, ATVTs и чамци.ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ : Секој графички се сече на Висок Сјај Високи Перформанси Фрлија Винил материјал оценет за 8+ години отворено или 10+ години затворен издржливост.Decal е отпорни на топлина и водоотпорен така што тие се способни да бидат рака-измиени.ПРИМЕНА на ВАШАТА DECAL : Винил decals се лесно да се примени и лесно да се отстрани.Тие нема да ја оштетат површината на кои тие се применуваат.Било светло остатоци остави зад себе, лесно може да се чисти со алкохол или со сапун и вода.Сите што треба да направите е да лупам и посебна апликација лента w/графика од лагер-поддршка и важат за чиста површина, со приложена squeegee (ако приоритетни). - Ние ќе вклучува лесен-за-следење апликација инструкции со вашата пратка.Имајте на ум : Тоа е препорачливо да се мерите на местото каде што decal ќе се применува заедно со decal големина сте заинтересирани за визуелно да видиме како тоа ќе изгледа на вашите омилени површината.

Особините