.

Цвеќиња Пупки Лист Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен Телефон

Цвеќиња Пупки Лист Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Со Користење На Моќни И Леплива Лента,Прст Телефон Да Ѕвони Носителот Може Да Биде Прикачена На Вашиот Телефон Или Телефон Случај И Таблет Цврсто,Да Се Спречи Можноста За Оставање На Телефон На Повеќе Наврати.Тоа Може Да Се Примени На Повеќето Површини Како Што Се Пластика,Метал И Tpu.Забелешка : Ве Молиме Не Користете Го Телефонот Ѕвони Потпирачот Во Рок Од 24 Часа По Инсталацијата.Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Може Да Се Користи Како Прстот,Автомобил Планината Носителот,А Потпирачот И Кабел Winder.Не Само Спречите Телефонот Да Падне Од Раце,Но Исто Така Бесплатно Вашите Раце Кога Го Користите Вашиот Мобилен Телефон.Телефонот Ѕвони Носителот 360°на ротација И 180°флип Пати - Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен Агол За Прсти И Може Совршено да се Прилагодат За Различни Прилики,Одржување на Стабилен Кога Гледате Филмови,Слушате Музика,Да се Стави На Шминка,Направи Видео Повици Во Вашата Канцеларија Биро, Кујна Шалтер Или на Маса.Нашиот Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Застане Е Компатибилна Со Речиси На Сите Телефони И Телефонски Случаи.Телефон Да Ѕвони Носители Удобно Да Се Земе Слики,Текст Или Говор.Совршен За Вашето Семејство,Пријатели,Соработници,Денот На Благодарноста,Божиќ Подарок Избор.Боја : Цвеќиња Пупки Лист Телефон Да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот Е Многу Здрав,Светлина И Лесно Да Се Инсталира.Може Да Се Стави Овој Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Во Или Надвор Од Џебот Лесно.Прст Прстен Застане Е Мал Домот И Слатки Додатоци За Вашиот Паметен Телефон,Кој Може Да Се Направи Вашиот Мобилен Телефон Полесно,Повеќе Убави И Да Се Спречи Тоа Од Лизгање Off.360° Ротација И 180° Агол се Прилагодува,Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен Агол За Прстите.Прстен Носителот Би Круг На Плитка Кога Целосно Се Превртува, Се Задржи Стабилен Кога Го Стави На Маса.Прстот Потпирачот Компатибилен Со Скоро Сите Паметни Телефони И Мини Таблети(Не Се Компатибилни На Уреди Со Не-Рамна Површина.)Со Својот Атрактивен Дизајн,Корисни Функции, Универзална Компатибилност И Мали Димензии,Телефонот Ѕвони Носителот Прави Одличен Подарок За Вас И Вашите Најблиски!Пред Лепење На Телефон Да Ѕвони Стојат,Чистење На Задниот Дел Од Телефонот Или На Phonecase,По Траен,Оставете Застане За Неколку Часа, Да Се Обезбеди Поголема Stickiness.

Особините