.

DariusXM Лето Миленичиња Облека За Мали Средни Кучиња Солидна маица со Кучиња Додатоци за Миленичиња Материјали Мачка Вест Кошули Миленици Тимови XS-3XL - Сино - XXXL

DariusXM Лето Миленичиња Облека За Мали Средни Кучиња Солидна маица со Кучиња Додатоци за Миленичиња Материјали Мачка Вест

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одлична боја дизајн, шик и дарежлив, погодна за пешачење, паркови, итн.Им даде на вашето домашно милениче убаво лето облекување искуство, идеална облека за вашиот симпатична миленичиња додатоци.Симпатична дизајн, тоа е кучето е украс, може да ги направи многу повеќе атрактивен.Погоден за повеќето прилики, тоа е погоден за партија, секојдневно носење, фотографија и така натаму.Ве молиме не грижете се и добредојде на цел.Ви посакувам среќен Шопинг.XS-3 XL Лето Чист Памук Куче Кошули Солидна Боја Празно Дното Кутре Кошула Мека Слободно Мачка Вест Облека за Мали Големи Dogs Style : Leisure Material : 100% Cotton Size : XS S M L XL XXL 3 XL.

Особините