.

6 Пакети Печатени Кутре Кошули - Мека Дише Милениче Т-Маица Симпатична Sweatshirt Куче Облека Милениче Облека за Кучиња и Мачки (XX-Large, Стил А)

6 Пакети Печатени Кутре Кошули - Мека Дише Милениче Т-Маица Симпатична Sweatshirt Куче Облека Милениче Облека за Кучиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : имаме точната големина на табелата во описот.Мека исто така Можете да ги споделите со семејствата кои имаат мали кучиња или мачки.Променливи стил : Постојат 18 стилови на домашни миленичиња, облека, сите отпечатоци се слатки и додадете различни поставен на вашето домашно милениче.Можете да изберете по своја волја, според различни прилики да одговара на вашиот облека, ќе мора да бидат многу привлечни.Значајно подарок : Куче облека ќе му служат да биде корисен подарок за вашите миленици во Божиќ или други важни датуми, бидејќи тоа функционира како украсување нив или заштита на нивните тела; алишта ќе бидат практични и корисни за вашите миленици за да се разбере сопствениците на домашни миленичиња' љубов и умот.

Особините

Fabric material:
cotton and polyster Color