.

Младите Патки Филм Кошули Хокеј На Мраз Џерси

Младите Патки Филм Кошули Хокеј На Мраз Џерси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Polyster.За Големите Деца 8-16 Години.Stitched Писма Броеви.Совршен џерси за 90-тите години партија, џерси партија, ноќта на Вештерките и секојдневниот живот.Изберете ја вашата омилена Патки играч.Младите Патки Кошули Хокеј на Мраз Џерси Зелена/Бела 90-тите години Облека За Kids Size Табела : Мал : Должина-23.6 во градите : 18.9 in Medium : Должина-25.2 во градите : 20in Large : Должина-27.1 во градите : 22in➤#96 Чарли Conway➤#99 Банки➤#66 Бомбај ➤#33 Голдберг ➤#44 Полињата за Изберат една од дресови и да ги направи proud All дресови дојде со вашиот омилен лик број, име.

Особините