.

CtilFelix Куче Кошула Plaid Куче Облека за Мали Кучиња, Мачки Кутре Момче Девојка Мека Милениче Т-Маица Дише Мачка Кошула Облека Tee Симпатична ноќта на Вештерките денот на

CtilFelix Куче Кошула Plaid Куче Облека за Мали Кучиња, Мачки Кутре Момче Девојка Мека Милениче Т-Маица Дише Мачка Кошула

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Големина : L / Големи во Градите : 17.7"/ 45см ; Назад : 13.4"/ 34cm; Вратот : 10.8"/ 30cm, Одговара на Тежина во 9-17 напишал lbs】Обично изборот на големината со мерење во ГРАДИТЕ, ГРБОТ и ВРАТОТ, не тежина или раси само.Им даде приоритет и да се измери ГРАДИТЕ, не е премногу тесна, и се остава 2-3 прст е простор за најдобро одговара т грижите за кошулата ќе падне на рамо.Класичен plaid мрежа вид на кошула модел го прави вашето домашно милениче повеќе модерен, атрактивен, и симпатична.Кожата-пријателски, дише и мека на допир, умерена дебелина за сезони заштитни наочари.Класичен и Нежни, Модата и Секојдневен.Различни Бои и Големини Избор за вашето домашно Милениче Носи.Тоа одговара за секојдневно носат пижами.Партии & Формални Прилики.Тоа е не само добар избор за подароци за денот на благодарноста и Божиќ, но, исто така, топло се грижи за вашите миленици.Обично Изборот на Големината со Мерење во ГРАДИТЕ, ГРБОТ и ВРАТОТ, Не Тежина или Раси Само.Ве молиме Погледнете ги Нашите Големина на Табелата пред да го Купите!.Мерка Референца : во ГРАДИТЕ > ВРАТОТ > ТЕЖИНА > BACK ДОЛЖИНА.Даде Доволно Приоритет (Оставете 2-3 Прсти Простор, ** НЕ се ПРЕМНОГУ ТЕСНИ **) за да се Измери ГРАДИТЕ Дебелина за Најдобро Одговара & Удобност.Ако Сеуште немате Идеја на Изборот на Suitbale Големина, ве Молиме бидете во Контакт со Нас и Ние може да Ви Даде Предлог.Обично Изборот на Големината со Мерење во ГРАДИТЕ, ГРБОТ и ВРАТОТ, Не Тежина или Раси Само.Ве молиме Погледнете ги Нашите Големина на Табелата пред да го Купите!Мерка Референца : во ГРАДИТЕ > ВРАТОТ > ТЕЖИНА > BACK LENGTHGive Доволно Приоритет (Оставете 2-3 Прсти Простор, ** НЕ се ПРЕМНОГУ ТЕСНИ **) за да се Измери ГРАДИТЕ Дебелина за Најдобро Одговара & Удобност.Ако Сеуште немате Идеја на Изборот на Suitbale Големина, ве Молиме бидете во Контакт со Нас и Ние може да Ви Даде Предлог.

Особините