.

Minkissy 80Pcs Коса Ролки Мултифункционален Флексибилни Коса со Ролери Стапови Виткање на Косата Прачки за Дами Жени, Девојки (Мешана Боја)

Minkissy 80Pcs Коса Ролки Мултифункционален Флексибилни Коса со Ролери Стапови Виткање на Косата Прачки за Дами Жени, Девојки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен домаќинство алатка за DIY коса одлуки во секое време.Навивам вашата коса, без топлина штета и површината мазна се тркалаат производи за коса против кршење.Се создаде убава и секси фризура во неколку минути.Лесен за санирање.Се создаде кадрици и бранови од различна големина и стил за девојки, жени, дами.Погодност, а се-на-се оди на пакет за ефикасно складирање.Карактеристики - Боја : Мешана Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 9 x 1.8 x 1.8 cm.- Погодност, а се-на-се оди на пакет за ефикасно складирање.- Се создаде убава и секси фризура во неколку минути.Лесен за санирање.- Се создаде кадрици и бранови од различна големина и стил за девојки, жени, дами.- Совршен домаќинство алатка за DIY коса одлуки во секое време.Пакет Including80 x Коса Curler Стап.

Особините