.

6 Парчиња француски Пресврт Чешел,Пластични Страна Коса Чешли со 23 Забите, Косата со Чешел Косата Клип Чешли за Фино Коса Додатоци за Жени - Црна

6 Парчиња француски Пресврт Чешел,Пластични Страна Коса Чешли со 23 Забите, Косата со Чешел Косата Клип Чешли за Фино Коса

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ Големина : 3.3 x 1.96 инчи/ 8.4 x 5 cm во должина и ширина, дизајниран со 23 заби, може да се вклопат за повеќето типови коса.Одлична Изработка : Овие пластични коса чешли се направени од високо квалитетни пластични, види преку, лесни, мазна, и ' рѓа доказ, подобро за коса updo или превез фризури.Разумен дизајн:Дизајниран со 23 забната структура и bended форма, едноставен, но не е лошо напишан или грубо против скалпот и да не се повлече или финтата коса,се Одржи вашата коса многу безбедно и удобно со речиси и да нема напор на вашата страна.Применливи места : Овие несакани влакна пресврт чешли може да се користи како коса додатоци или косата алатки во секојдневниот живот, свадби, празници и други прилики, и се многу погодна за девојки со средна и долга коса да се создаде фризури.Ако не сте задоволни со производот или постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас со задоволство.

Особините