.

HEYUANPIUS Concentrator Млазници, Компресор Покрие Чешел Млазницата Пластични Фен Чешел Tuyere Рамен Устата Фризерски Стил(Не-Универзална)

HEYUANPIUS Concentrator Млазници, Компресор Покрие Чешел Млазницата Пластични Фен Чешел Tuyere Рамен Устата Фризерски Стил(Не-Универзална)

DEN 517.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од високо-квалитет на пластика, без чуден мирис, висока температура отпор, и не деформација.Лесно ви помогне да се грижи за сите видови на фризури.Без разлика дали тоа е за бизнис или за домашна употреба, тоа е добар избор. Важна напомена : Овој млазницата е погодна за фенови за коса, со надворешен дијаметар на 4.5 cm/4.6 cm (1.77 инчи да 1.8 инчи).Ве молиме обрнете внимание на големината пред купување, така што нема да се вклопи. Топол воздух од воздух излезот на чешел воздух млазницата dissipates рамномерно. Станот воздух излезот dissipates топлина рамномерно, дозволувајќи им на вашата коса, да ја преместите со ветрот. Кружни интерфејс генерално е погоден за фенови за коса во салони.Тип : Фен Diffuser Material : трајни Plastic Color : Black Inner Дијаметар : Прибл. 4.6 cm/1.81 inch Size : Прибл. 12.5 x 6.5 см/ 4.9 x 2.6 inch Package се Вклучени : 1*Поставете правец на nozzle1*Чешел млазницата.

Особините