.

Џорџо G82 4 Инчен рачно изработени Виткање Џеб Чешел за Мажите, парична Казна Забот на Коса и Чешел Straightener за Секојдневно Чешлање Стајлинг на Коса, Брада или Мустаќи, ?

Џорџо G82 4 Инчен рачно изработени Виткање Џеб Чешел за Мажите, парична Казна Забот на Коса и Чешел Straightener за Секојдневно

DEN 523.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Џорџо G82 Џеб големина : 7.87 инчен отворен и 4 инчен затворени, Желка-Школка заврши.Господин е џеб чешли за мустаќи и брада грижа и чешлање.Заоблени совети за чувствителна кожа и совршено detangle вашиот мустаќи и брада.Своите преносни дизајн лесно се вклопува во вашиот џеб.Голема мини moustache коса & брада straightener чешел за мажи.Напор планирам : Ова го виде намали, парична казна заби чешел и широк detangler чешел рака е полиран и buffed да се создаде мека заоблени заби кои ќе го стимулира вашиот скалпот или на кожата.Microscopically мазна заби стимулира природните масла во внатрешноста на кутикулите на косата како вашата коса е чешлани, флексибилни, трајни и водоотпорен.Рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се моделирани.Овој материјал е тактилни, флексибилни и силна, не-нафта врз основа добиени од растенијата кои е утврдено да се создаде помалку статичен во косата, и се виде-се сечат за да се обезбеди непречено површината дека нема да се повлече или финтата фоликулите на косата.Дневна нега на коса : Убаво трајни Голем салон со големина чешел за дневна нега на коса без да си ја почеша главата.Помага стимулира фоликулите на косата, да се Подобри циркулацијата на крвта и намалување на губење на косата.Голема туш чешел за жените и мажите да detangle кадрава коса кога шампон или примена на средството за смекнување на косата.Пластични чешли може да биде штетно на вашата коса, тие имаат мали сртовите на секој заб кои лесно може да се оштетат косата и да предизвика кршење.ЏОРЏО рачно изработени чешли се Виде-сечат и потоа се полира за да се елиминираат овие мали рабови.Безусловна 100% гаранција во нашите козметички производи, Џорџо четки и чешли се направени со одличен квалитет за вашата дневна косата потреби, но ако не сте задоволни од било која причина да ги споделите со нас и примате не-кавга наплата.

Особините