.

KUNYTLINN Стил Чешел Масажа Перница на Коса и Чешел, Круг Чешел Косата Погодна за Тенки Или Кадрава Коса-Одлично за Удар-Сушење, Knotting, Волумен и Коса Стил Бербер Чешел (Бо

KUNYTLINN Стил Чешел Масажа Перница на Коса и Чешел, Круг Чешел Косата Погодна за Тенки Или Кадрава Коса-Одлично за Удар-Сушење,

DEN 691.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајнот на растојанието помеѓу чешел заби е најсоодветен за стилизирање на косата брзо и ефикасно, совршено комбинирање на вашата коса стил, заштеда на време и напор.АБС материјал, не боли главата, не му наштети на косата, висока температура отпор, безбедно сушење, анти-статички, не-летечкиот, погодна за возрасни и деца.Димензии : 2.55 инчи x 8.07 инчи.Таа е погодна за двете влажна и сува употреба.На влакната се многу флексибилни и цврсти, и може да се користи за долго време.Дршката дизајн е ергономски и удобно се справи со дизајн го прави вашите раце и зглобовите напор и не падне за време на употреба.Пренослив дизајн, само вистинската големина може да се совршено поставени во фармерки џеб или торба, што ќе ви овозможи да чешел вашата брада или коса во секое време, насекаде, многу погоден за патување.Име на производ : Comb Product материјал : пластични + nylonhint : 1. Проверка на боја и големина пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Како екран е различен, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е од 1-3 cm, ве молиме да го дозволи тоа, ви благодариме.5. Ако најдете било какви прашања во нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојде на сите да ги споделат и повратни информации да ви се со подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за доаѓање до мојата продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Особините