.

Фризура Gown Престилка Бебе Косата Кејп Фризер Фризура Престилка Hairstylist Дизајн Gown за Дете(Сина)

Фризура Gown Престилка Бебе Косата Кејп Фризер Фризура Престилка Hairstylist Дизајн Gown за Дете(Сина)

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Продлабочување на жлебот дизајн за да се спречи eversion, се соберат додека сечење, така што скршени коса не е лесно да се разбегуваат и лета.Продлабочување на жлебот дизајн за да се спречи eversion, се соберат додека сечење, така што скршени коса не е лесно да се разбегуваат и лета.Одберете еколошки кожата пријателски ткаенини, здрава и мирис слободни, да одбие флуоресцентни агенти, удобно и дише, бебињата не се отпорни.Земјата е покриена со еколошки ПА слој, така скршена, на косата не се заглавени во јазот.Бебе посебни кука и јамка сврзувачки елементи, мека и не се лепи за кожата, лесно да ја раскинам и да се прилагоди кон десно вратот турнеја.Рамо, рака дизајн за да спречите испаѓање, деликатна и ивица, планирање и рутирање.Функција : 1. Продлабочување на жлебот дизајн за да се спречи eversion, се соберат додека сечење, така што скршени коса не е лесно да се разбегуваат и лета.2. Бебе посебни кука и јамка сврзувачки елементи, мека и не се лепи за кожата, лесно да ја раскинам и да се прилагоди кон десно вратот турнеја.3. Одберете еколошки кожата пријателски ткаенини, здрава и мирис слободни, да одбие флуоресцентни агенти, удобно и дише, бебињата не се отпорни.4. Земјата е покриена со еколошки ПА слој, така скршена, на косата не се заглавени во јазот.5. Рамо, рака дизајн за да спречите испаѓање, деликатна и ивица, планирање и рутирање.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебешка Коса Catcher Material : Nylon Optional Боја : Сина, Pink Uses : Погоден за професионални коса салони и во домашни use Package Листата : 2 x Бебе Коса Catchers.

Особините