.

Tombow 68626 МОНО Оригинални Корекција Лента, 4-Пакет. Лесен за Употреба Апликатори за размена на Инстант Корекции

Tombow 68626 МОНО Оригинални Корекција Лента, 4-Пакет. Лесен за Употреба Апликатори за размена на Инстант Корекции

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен за користење на компактен страна апликатори.Прецизни апликација за размена на инстант корекции.Сува & чисти корекција лента овозможува непосредна пишување. 4-пакет вредност пакет.Не-refillable. 1/6 во x 394 во.Carded 4-Пакет.Оригиналниот еден-линија корекција лента во ергономски фармацевт.Странично апликација pinpoints точни поставување на лента за брз, чист, целосна покриеност.Напишете или тип над веднаш - не, време на сушење!Не остава копирање или факс сенки.Удобен rewinding knob за усогласување на лента.Не-refillable. 1/6" x 394".

Особините