.

Amerock | Кабинетот Knob | Сатен Никел | 1-1/4 инчен (32 mm) Дијаметар | Инспирациите | 1 Пакет | Фиока Knob | Кабинетот Хардвер

Amerock | Кабинетот Knob | Сатен Никел | 1-1/4 инчен (32 mm) Дијаметар | Инспирациите | 1 Пакет | Фиока Knob | Кабинетот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-1/4 во (32 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Сатенски Никел.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убавина и цврстина.Вклучува хардвер монтажа : #8-32 x 1 во.Решетка Глава На Машина Со Завртки.Заврши со Amerock Старател Доживотна Гаранција од дефекти во материјалот и изработката.На Amerock BP1585 G10 Инспирациите 1-1/4 во (32 mm) Дијаметар Knob е завршена во Сатенски Никел.Чисти, класичните линии во еден неврзан опуштено стил, Инспирациите е дизајниран да ја надополни било décor.Класичен Сатен Никел заврши обезбедува елегантни, нежно бранеа, топло сива металик изглед.Amerock нуди комплетна линија на декоративен и функционален кабинет хардвер, бања хардвер, кука и железнички и ѕидни плочи.Amerock е награда за победа декоративен и функционален хардверски решенија имаат изградено угледот на компанијата за шик дизајн додатоци кои инспирираат сопствениците на куќи да ја изразат својата личен стил.Достапни во различни бои и стилови, Amerock нуди висок квалитет дизајни по пристапни цени.Секогаш Создавање.Секогаш Безвременски.Секогаш Amerock.Нашите најпопуларните колекции се уникатно инспириран од домови ние му се восхитуваат-од урбаните модерна енклави да селски farmhouses во живописните предели.Чисти, класичните линии во еден неврзан опуштено стил, Инспирациите е дизајниран да комплимент било décor.За кујна, бања, и остатокот од дома, со најразлични бои и дизајни за сите украсување вкусови, Amerock е крајниот извор за вашите хардверски потреби.Amerock нуди широк асортиман на тренд-право декоративни кабинет, функционални, и бања хардверски производи кои ги исполнуваат во пресекот на стил и функционалност.Дали нејзиниот двоен крпа бар од Arrondi Колекција во Златна Шампањ, или апаратот се повлече од Blackrock Колекција во Црна Бронза, Amerock има совршено декоративни кабинет, кука и железнички, функционални, и бања хардвер решение да ви помогне да се изгради од вашиот сон простор.

Особините