.

Френклин Месинг PBF659-BSP-С1 Крајбрежје Куќа Ангел Риба Кујната Кабинет Хардвер Knob, 5 Пак, Брусен Сатен Pewter

Френклин Месинг PBF659-BSP-С1 Крајбрежје Куќа Ангел Риба Кујната Кабинет Хардвер Knob, 5 Пак, Брусен Сатен Pewter

DEN 329.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се отцепи од нормата и додадете контакт карактер до вашиот дом, оркестарот со Ангелот Риба knob.Го бранеа сатен pewter заврши совршено се вклопуваат за класичен изглед и се чувствуваат.Knob има 1-3/8 во.дијаметар.Хардвер и инструкции за инсталација се вклучени.За лесна инсталација употреба усогласување на правото образец AN0251 C-CL-U (се продава одделно).Оваа прекрасна knob од Приморскиот Куќа колекција ја доловува убавината на Ангел Риба.Совршен за додавање чувство на плажа-страна се повлечат во вашата кујна или бања.Повеќе Бои на располагање.Се инсталира лесно со вклучен хардвер и е забележлива промена за било cabinetry.

Особините