.

Amerock | Кабинетот Knob | Полиран Хром | 1-1/4 инчен (32 mm) Дијаметар | Edona | 10 Парчиња | Фиока Knob | Кабинетот Хардвер

Amerock | Кабинетот Knob | Полиран Хром | 1-1/4 инчен (32 mm) Дијаметар | Edona | 10 Парчиња | Фиока Knob | Кабинетот Хардвер

DEN 508.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-1/4 во (32 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Полиран Хром. 10 Парчиња.Вклучува хардвер монтажа : #8-32 x 1 во.Решетка Глава На Машина Со Завртки.Бескомпромисната квалитетот на непобедлива цена.Corrugate Кутија За Пакување.На Amerock 25 PK53005 FB allison вредност 1-1/4 во. (32 mm) дијаметар knob е завршена во станот црна.Од селски да денешна повик да софистицирана убавина, алисон вредност колекција ви нуди широк избор на дизајн, изработка на тренд, квалитетен хардвер за пристапна.Рамни црни е темна, мат црна заврши дека subdues моменти на секој дизајн.Amerock нуди комплетна линија на декоративен и функционален кабинет хардвер, бања хардвер, кука и железнички и ѕидни плочи.Amerock е награда за победа декоративен и функционален хардверски решенија имаат изградено угледот на компанијата за шик дизајн додатоци кои инспирираат сопствениците на куќи да ја изразат својата личен стил.Достапни во различни бои и стилови, Amerock нуди висок квалитет дизајни по пристапни цени.Секогаш создавање.Секогаш безвременски.Секогаш Amerock.За кујна, бања, и остатокот од дома, со најразлични бои и дизајни за сите украсување вкусови, Amerock е крајниот извор за вашите хардверски потреби.Amerock нуди широк асортиман на тренд-право декоративни кабинет, функционални, и бања хардверски производи кои ги исполнуваат во пресекот на стил и функционалност.Дали нејзиниот двоен крпа бар од Arrondi Колекција во Златна Шампањ, или апаратот се повлече од Blackrock Колекција во Црна Бронза, Amerock има совршено декоративни кабинет, кука и железнички, функционални, и бања хардвер решение да ви помогне да се изгради од вашиот сон простор.

Особините