.

GlideRite Хардвер 5739-СЛОБОДАНКА-100 Круг Двоен Прстен Beaded Кабинет Копчиња, 100 Пак, 1.375, Масло Протри Бронза

GlideRite Хардвер 5739-СЛОБОДАНКА-100 Круг Двоен Прстен Beaded Кабинет Копчиња, 100 Пак, 1.375, Масло Протри Бронза

DEN 1363.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд : Glide Rite Хардвер.Тип : кабинет копчиња.Димензии : 1-3/8 инчен дијаметар x 1-1/8 инчен проекција x 3/4 инчи база.Овие двоен прстен beaded кабинет копчиња од Glide Rite Хардвер ќе додадете карактеристична допир на вашата кујна или купатило фиоки.Нејзините посебни beaded дизајн ќе го направат вашиот кабинети се издвојува од останатите.Секој knob е индивидуално спакувани за да се спречи оштетување на крај и доаѓа со потребните хардверски за лесна инсталација.

Особините