.

Amerock | Кабинетот Knob | Полиран Хром | 1-3/8 инчен (35 mm) Дијаметар | Off | 1 Пакет | Фиока Knob | Кабинетот Хардвер

Amerock | Кабинетот Knob | Полиран Хром | 1-3/8 инчен (35 mm) Дијаметар | Off | 1 Пакет | Фиока Knob | Кабинетот Хардвер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-3/8 во (35 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Полиран Хром.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убавина и цврстина.Вклучува хардвер монтажа : #8-32 x 1 во.Решетка Глава на Машина Завртка & #8-32 x 1-1/2 во.Решетка Глава На Машина Со Завртки.Заврши со Amerock Старател Доживотна Гаранција од дефекти во материјалот и изработката.На Allison од Amerock BP3690426 Обратно 1-3/8 во (35 mm) Дијаметар Knob е завршена во Полиран Хром.На Обратно колекција е рационализација дизајн отелотворени.Нејзините чисти форми се создаде еден минималистички изјава дека е и модерен и безвременски.Со својата блескава mirrorlike природа, малку кул сини нијанси на полиран хром подобрување на површината на секој производ.Основана во далечната 1928 година, Amerock е награда за победа дома решенија вклучувајќи декоративен и функционален кабинет хардвер, бања галантерија, декоративни куки и ѕидни плочи.Идеален за станбени или комерцијални апликации, Алисон од Amerock marries убавина и функција.Тоа е најдобрата комбинација на пристапен мајсторство и траен квалитет.

Особините