.

Копар Копчиња 18mm 2pc 2 Сина Дупка

Копар Копчиња 18mm 2pc 2 Сина Дупка

DEN 137.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Копар Копчиња нудат возбудлива линија на копчиња кои ќе уживате.Тие вклучуваат широк спектар на форми, бои и повеќе големини.Овие копчиња се на располагање и во двете shanked стил или шие-преку.Тие се одлично да се користи за сите ваши шиење проекти, па затоа, без разлика дали ќе се создаде мода wearables или корисна додатоци, или само треба треба уникатен embellishments, проверете на целосна линија на Копар Копчиња. 18mm 2 Сина Дупка 2 pc - Рамен профил со сребро содржини.Копар Копчиња нудат возбудлива линија на копчиња кои ќе уживате.Тие вклучуваат широк спектар на форми, бои и повеќе големини.Овие копчиња се на располагање и во двете shanked стил или шие-преку.Тие се одлично да се користи за сите ваши шиење проекти, па затоа, без разлика дали ќе се создаде мода wearables или корисна додатоци, или само треба треба уникатен embellishments, проверете на целосна линија на Копар Копчиња. 18mm 2 Сина Дупка 2 pc - Рамен профил со сребро содржини.Перат & Сува Cleanable.

Особините