.

NUTRO Совршен Делови Жито Слободни Природни Мокра Мачка Храна, Paté, 24 Твин-Пакети

NUTRO Совршен Делови Жито Слободни Природни Мокра Мачка Храна, Paté, 24 Твин-Пакети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржи дваесет и четири (24) 2.64 оз.СОВРШЕН ДЕЛОВИ близнак pack коцки (48 порции вкупно) на NUTRO Жито Слободни Мокра Мачка Храна Paté Природни Мачка Храна Плус Витамини, Минерали и Други Хранливи материи : (12) Лосос & Туна Рецепт и (12) Пилешко & Ракчиња Рецепт.Лосос или пилешко е #1 состојка во овие прекрасни мека и влажна мачка храна рецепти.Две згодни еден служат оброците по близнак pack, со лесно snap-и кора од пакување.Лесен-за-џвакање жито слободни* мачка храна направени со премиум не-ГМО состојки внимателно извори од доверлив земјоделците и добавувачи.НЕ пченка, пченица, или соја протеин, НЕ пилешко нус-производ оброк, а НЕ вештачки конзерванси, вкусови, или бои во овој нула жито* мачка храна.Произведено во САД објекти со најдобрите состојки од целиот свет.Дајте му на вашиот возрасни мачка вкусни мека мачка храна без неред од лименки!Овие NUTRO Pate рецепти функција лосос или пилешко како #1 состојка и се природни мачка храна плус витамини, минерали и други хранливи материи за да помогне да се негуваат вашиот здрав мачка.За разлика од конзервирана мачка храна, секој СОВРШЕН ДЕЛОВИ фах има удобен, лесно кора пакување со две поединечни оброци за вашата мачка и не неуредна забите!Овие NUTRO Мокра Мачка Храна рецепти се едноставни, намерна, и доверливо, и да ги следат NUTRO ДОВОД на ЧИСТА филозофија.Тие се направени со не-ГМО состојки† внимателно извори од доверлив мрежата на фармери и добавувачи, и слободни од жито без пченка, пченица, или соја протеин*, нема пилешко нус-производ оброк, а не вештачки конзерванси, вкусови, или бои.Се хранат вашите мачки вкусна мека мачка храна оброк со NUTRO Возрасни Мокра Мачка Храна Paté Коцки. † Трага количини на генетски модифицирани материјал може да биде присутна поради потенцијалните крст-контакт во текот на производството. * Трага количини можат да бидат присутни, поради крстот-контакт во текот на производството.

Особините