.

Vinly Кожата Decal за PS4/Тенок/Pro Контролер (1pc Контролер Налепница+1Pair L2 R2 Предизвика Полнила+2 парчиња Џојстик Капи+2 Пара LED Светло Бар Decal) Видео Игра Додатоци

Vinly Кожата Decal за PS4/Тенок/Pro Контролер (1pc Контролер Налепница+1Pair L2 R2 Предизвика Полнила+2 парчиња Џојстик

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Излупете едно парче на PS4 Decals од хартија, лагер.ПАКУВАЊЕ 1pcs кожи за ps4 контролер+1pair l2 r2 копчето предизвика полнила+2 парчиња силиконски палецот стап зафат маска+ 4pcs led светло бар налепници,Не се вклучени игра контролори.Секој дел материјали PS4 контролер кожи и Led светло бар налепници : Висок квалитет на винил L2 R2 : PC поликарбонат пластика, НЕ се попуштат Палецот Држи Контрола на Корица : мека силикони Производ функција Тие навистина да се направи вашиот контролер многу удобно и се чувствува одлично. Ако е инсталиран полека и внимателно, НЕ треба да има воздушни меурчиња лево под налепница.

Особините