.

TIANC Мобилен Телефон Далечински Управувач Прстен Автоматско Страница Пребарување Liker Телефон Bluetooth Fingertip Видео Контролер Swiper Давање Палец Нагоре(Розева)

TIANC Мобилен Телефон Далечински Управувач Прстен Автоматско Страница Пребарување Liker Телефон Bluetooth Fingertip Видео

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име : Телефон Видео Автоматско Swiper.Материјал : ABS+силикони; Големина : за 20x20x28mm.Мини дизајн, да ја стави во џебот, овој далечински управувач е многу мал и лесен, удобен за вас да се користи во секое време.Settings-Пристапност-Допир-Assistive Допир (отвори).Пакување Листа : 1*Телефон Видео Автоматско Swiper,1*Полнење преку USB Кабел.Боја : розова.

Особините