.

FixtureDisplays® 3 Начин Цемент (Јасно) - Среден Тело 1/2 pt. Секој 07110-BLACKSWAN-24PK-NPF

FixtureDisplays® 3 Начин Цемент (Јасно) - Среден Тело 1/2 pt. Секој 07110-BLACKSWAN-24PK-NPF

DEN 12486.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Медиум за брзо поставување на цемент.За ПВЦ, ABS и CPVC цевки и фитинзи до 6" распоред на 40 и до 4" распоред на 80. Ги исполнува ASTM D-2564 и F-493. За добра врска препорачуваме нашите Јасно или Виолетова Буквар се користи.Рок на траење е ограничена на 2 години од датумот на да.НИСКА VOC формулација.Dauber Во Ззп Џамбо Dauber Во Ззп* Намалување Случај.

Особините