.

5 Ѕвезда Коњите Производи Материјали Inc. 5 Ѕвезда Hind Треска Чизми со Тиркизна Indiano се Повлече Јазичиња

5 Ѕвезда Коњите Производи Материјали Inc. 5 Ѕвезда Hind Треска Чизми со Тиркизна Indiano се Повлече Јазичиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 Ѕвезда Коњите Производи.Патриот Треска Чизми prodive заштита и поддршка што вашиот коњите athelete потреби и заслужува.Hind 2 Пакет.Обичај Тиркизна Indiano Се Повлече Табови.Продавница Појавување 5 Ѕвезда Барел Подлога. 5 Ѕвезда Коњите Products Patriot Треска Чизми prodive заштита и поддршка што вашиот коњите athelete потреби и deserves Hind 2 Pack Custom Тиркизна Indiano се Повлече Tabs Shop Појавување 5 Ѕвезда Барел Pad Sizes достапни : Медиум и Largelow профил поддршка кои се обезбедува заштита и со еднаква поддршка потекло во основата на fetlock.еднаква должина fetlock поддршка ремени им овозможуваат на корисникот да се прилагоди на агол и висина на поддршка на специфични за horseeliminates се повлече во една насока на тетивите и лигаментите најчесто се гледа со "прашка" рака за поддршка bootsconstructed на 100% ортопедски одделение neoprene со појавување на кука и loopmachine washable5 S20 R-L-1-S39 5 Ѕвезда Коњите Производи ПАТРИОТ Спорт Подигање обезбедува заштита и поддршка што вашиот коњите спортист треба и заслужува!На оваа говорница е изградена од 100% ортопедски одделение neoprene.Mashine перат, но мора да се постави рамно на суво, таа НЕ може да се стави во машина.Големината : Мерка околу ногата на половина пат меѓу коленото и fetlock.Мали - 7" & Под • Медиум - 8" & Под • Големи - 9" & Под • X-Large - 10" & Под.

Особините