.

YINMZNG Hoof Нож Алатка,Коњ Hoof Нож,Електрични Алуминиум Добиток и Овците Cattles Коњи Hoof Средување на Диск Плоча Алатка Одговара за Добиток и Овците Cattles Коњи

YINMZNG Hoof Нож Алатка,Коњ Hoof Нож,Електрични Алуминиум Добиток и Овците Cattles Коњи Hoof Средување на Диск Плоча Алатка

DEN 3525.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сечилото е исклучителна и hoof е поправена брзо, и ефектот е подобар кога се користи во комбинација со hoof мелница.Има широк спектар на апликации и се користи за да се намали нозете или копита на маски, овци, говеда и коњи.Одлична изработка, лесен за инсталација, лесен за употреба, заштеда на време и труд заштеда и добра работна ефикасност.На машина глава е направен од висок квалитет на алуминиум, што е силна, тешки, цврсти и издржливи.Удобен алатки, лесно сечење, како и да се спречи непотребна штета на добитокот кога режење.Спецификација : Предмет Тип : Hoof Средување на Диск Материјал : Алуминиум Легура Боја : Како што е прикажано на сликата Производ Големина : Прибл.10см / 3.9 во Тежина : Околу. 326g / 11.5 оз Апликација : Овци, говеда, коњи и други животни Пакет Листа : 1 x Hoof Средување на Диск 1 x Упатството 1 x Хексадецимален Клуч Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините