.

HC98JA031D - 30 + 5 uf MFD 370 Volt VAC - Payne Круг Двојна се Кандидира Capacitor Надградба

HC98JA031D - 30 + 5 uf MFD 370 Volt VAC - Payne Круг Двојна се Кандидира Capacitor Надградба

DEN 1010.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶ СОСЕМА НОВ Clima Tek Capacitor!. ▶ 30 + 5 uf/MFD 370 Volt. ▶ Капка Во замена, Без Жици Промени или Адаптери е Потребно!. ▶ МОБ/Genteq е Врвот на Линијата Capacitor. ▶ Направено во Северна Америка.Ова е Сосема Нов ОЕМ МОБ/Genteq capacitor.МОБ/Genetq кондензатори се врвот на линијата кондензатори, направено во Северна Америка.МОБ/Genteq кондензатори се користи во голем број на ОЕМ апликации.

Особините