.

Виткање Вагон Преносни Количката со Балдахин, Виткање Градина Количка Количка, Тешки Вагон Багаж Количка со 10.5 во Проширува Тркала за Надворешна Кампување Оптовар

Виткање Вагон Преносни Количката со Балдахин, Виткање Градина Количка Количка, Тешки Вагон Багаж Количка со 10.5 во Проширува

DEN 9786.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Материјали : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд ткаенина, Производи вклучуваат : шопинг кошничка + sunshade + опашка џеб + двојно кочница + лого. ★ Големина : Приказ на слика 2, Товарот : 100kg. ★ Карактеристики : Мулти-функција push-pull количка, се Повлече прачка е стигнале(75-100cm), Голем капацитет, пренослив и перат, свитлива, со двоен кочница и топката лого, оди лесно и без никаков напор. ★ Адаптација опсег : 10.5 во/26.7 cm проширува СТП тркала, погоден за кампување и транспорт на поголеми или поголем товар, итн, укината во неколку лесни чекори и лесно можат да бидат сместени во барака, гаража или во подрум. ★ Топло совети : Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, се Продаваат директно од производителот,Поддршка на повеќе набавки. ★ На количка за градина рака количка може да биде variedly користи, Користете непречено водење на вагон за шопинг, семејството патување или како носител во вашата градина★ Производи вклучуваат : шопинг кошничка + sunshade + опашка џеб + кочница + имајќи★ Мулти-функција Шопинг Кошничка Параметри : Бренд : GWXTC Материјали : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд cloth Expanded големина : View image 2 Load имајќи : 100kg★ Градина Количка Вагон (Продажба точка)- Голем капацитет, лесно да се спроведе, Двојно Кочница со Топката Имајќи - Мулти-функција тешки свитлива се Повлече Вагон, погодна за Рекреација, отворено, кампување, пикник, на плажа, во супермаркет, риболов, итн - Здиплен во неколку лесни чекори и лесно можат да бидат сместени во барака, гаража или подрумот★ ве Молиме Имајте во предвид : - Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина На производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Особините