.

Pushchair Шетач Преносни Можат да Седат Лежи Pushchairs Колички Виткање Колички Buggies Едноставна Џеб со Чадор Дете Дете Количка Buggies (Боја : Црна, Големина : 24.4117.7140.55 inchs)

Pushchair Шетач Преносни Можат да Седат Лежи Pushchairs Колички Виткање Колички Buggies Едноставна Џеб со Чадор Дете Дете

DEN 8945.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобноста и практичноста : на шетач може да избере да продолжи backrest на рамна положба (мазни и тивок на вредноста) и подложка за нозе позиција.голем седиште обезбедува удобност и долгорочна употреба.на амортизер на тркала се подобри удобноста при возење.Стилски дизајн - Тоа е голем прилагодливи таванот и доволно простор за складирање, така што може да се прошири крошна за максимална УВ заштита, и лесен-за-пристап складирање кошница има сите потреби на децата.Систем за безбедност - деца кабината коли се опремени со безбедносни ремени и заштитни удобност душеци кои се обезбедени или да се олабави да се обезбеди удобно и сигурно одговара дека му овозможува на шетач да расте со вашето дете.Свитлива и преносни - На шетач набори и збира во едно копче, тоа може да биде лесно да се поставени насекаде или во авионот, или само во багажникот на автомобилот, Земете со вас и транспорт тоа каде и да одите.Еко-пријателски и издржливи материјали - Дише, меки и удобни, децата превоз е направен од високо-квалитет рѓа-доказ и издржливи алуминиум и обезбедува УВ-отпорни катјонската ткаенина awning,детето е двоен-челик шок апсорбер пролет дава на деца на повеќето удобно искуство.Со дожд капак и се кошница : можете да ги заштитите вашите деца и колички од дожд, а на ногата потоплите може да ги задржи вашите деца топло време кул ноќ прошетка.кошница може да се одржи на 2 килограми работи, шопинг станува бриз.Име : stroller Color : Црна, Сина, Сива, Црвена (како што е прикажано)Материјал : алуминиум легура+оксфорд cloth Size : околу 62*45*103cm/24.41*17.71*40.55 inchs Folding големина : околу 60*47*25cm/23.62*18.5*9.84 inchs Gross тежина : околу 8kg Carrying капацитет : 25kg Function : преносни и comfortable Easy да се свитка и носат : yes Applicable возраст : новороденче, 1-6 месеци, 6-12 месеци 1-5 години oldnotes : 1. Добредојдовте на нашата продавница, ние сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи во било кое време.2. Во нормални услови, ние ќе брод на стоките во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 15-20 дена.Ако сè уште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро по приемот на вашата е-пошта.белешки : □Сите наши производи се допаѓа ова.Поради разликата помеѓу снимањето на светлина и го следат, ќе има мало хроматските аберации под нормални услови.□Поради различни мерење алатки и методи, грешка на големината на податоците обично е 1 до 3 см.ви благодариме.□Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.

Особините