.

5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Црвена Роза DIY 5D Дијамант Уметнички Колекции, што се Користи за Дома Ѕид Декорација Подароци,Родител-Дете Играчка Забава

5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Црвена Роза DIY 5D Дијамант Уметнички Колекции, што се Користи за Дома Ѕид

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме не се повлече површината хартија на сликата за едно време, солза покрај половина од тоа прво да се заштити лепак од губење на слатка.Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.8 x 11,8 Инчен (40 x 30 см) Пакет Содржина : 1 high-definition маслото платно; 1 пакет на круг дијаманти; 1 дијамант пенкало; 1 дијамант послужавник и цврсти лепак; без рамка.Стап дијаманти кон соодветните платно. 5 D DIY Дијамант Сликарство е нова популарна занаети, тоа е слично на крстот бод везови и боја со број,можете лесно да се направи тоа без било цртање основи на сите.На дијамант е сјајна, дизајнот е јасна и убава, три-димензионален ефект е силна, боја е совршен, и боја никогаш не е избледена и повеќе од витално значење,во меѓувреме, тоа е полесно и поубаво отколку крстот бод.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Материјал : Висок Квалитет на Платно, Смола Вежба Круг Целосна Вежба Големина : 15.Ви благодариме!Добредојдовте да се купи!., кои се доволно за вас да се заврши дијамант слика; вие само треба да го додадете дијаманти на соодветниот број на дијаманти за да се заврши исклучителна декоративни сликарство. 【Уживаат DIY Забава】 Нашите дијамант уметност е висока јасно водоотпорен сликарство Навремено-Слободен Платно, со детални инструкции и совршена боја за појавување, симболи и букви се многу лесно да се види и прочита, дури и за почетници и деца. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена 5.Светли бои, јасни слики и симболи, совршен за почетник.Ве Молиме Имајте На Ум : 1.Ве молиме не го стави на платно виткање, да не ко-појава браздата.Користете книги или рака притиснете дијаманти за да се обезбеди нивната цврстина. Дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.дијамант уметност сликарство колекции ни овозможува да го обноват дека искра на креативност.Допир на дијаманти со пенкало совет.Тоа е само валани платно.

Особините