.

M6 x 40mm Круг Главата на Завртката На Thumbscrews Knurled Knob GripsFashion

M6 x 40mm Круг Главата на Завртката На Thumbscrews Knurled Knob GripsFashion

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : ПП+ ' Рѓосувачки Челик.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Широко се користи за механичка опрема, инструменти и апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема.M6 x 40mm Круг Главата на Завртката На Thumbscrews Knurled Knob Grips Fashion.

Особините