.

HANABASS Вратата Knocker Куче Единствени Пред Вратата за Влез на Животните Глава во Облик на Knocker Гроздобер Антички Дизајн Хардвер Ѕид Дома Хотел Оркестарот

HANABASS Вратата Knocker Куче Единствени Пред Вратата за Влез на Животните Глава во Облик на Knocker Гроздобер Антички

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% памук/10% rayon.Исклучителна појава може да се користи како декоративни вратата knocker за посетителите.Лесен и удобен да го инсталирате и користите, многу корисни вратата knocker.Усвојување голема квалитетен материјал, кој да го користите за многу долго време.здрав, не е лесно да, корозија, површината рѓа превенција, не е лесно да сликам надвор.Мазна површина и убаво полиран, уредни и дарежлив, па воопшто не треба грижите за наштети на вашата страна.Ретро Вратата Knocker Тешки Животни Глава Во Облик На Вратата Knocker Ѕид Оркестарот Карактеристики - Материјал : Смола.Пакет Вклучувајќи 1 x Вратата Knocker.

Особините