.

Римската 10930 Свети Кристофер Злато Keychain, 3-инчен Висина

Римската 10930 Свети Кристофер Злато Keychain, 3-инчен Висина

DEN 450.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

10930 Свети Кристофер Злато Keychain.Бренд Име : Роман.Материјал : Кожа.Димензија : 3" Висина.Roman️ е водечки производител и ексклузивен дистрибутер на повеќе од 6,000 подароци и декоративни додатоци.Меѓу најголемите во приватна сопственост и управувани фирми во индустријата, Роман нуди широк спектар на Божиќ украси и широк спектар на инспиративни, посебен повод, и сестрана giftware.Покрај тоа, Роман е позната по своите наградуваниот колекции кои вклучуваат Fontanini Преданија Nativity️, на Јосиф е Studio️ Собирање, Алекса е Angels️, Роман Lights️, и Музички Кутии со Roman️.Римско е со седиште надвор од Bloomingdale, ИЛ и се достапни во специјализирани трговците на мало и музичките продавници низ целиот свет.

Особините