.

Персоналните Љубов Конектикат Државното Знаме Копче Закачалка

Персоналните Љубов Конектикат Државното Знаме Копче Закачалка

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем личен подарок за секој дом во Конектикат.Одлично за копчињата и leashes.Печатени во САД. 4 сребро куки во прилог. 5" x 11" и над 1/2" дебела.Оваа персоналните Љубов Конектикат копчето и/или поводник закачалка не само што е функционален, но таа изгледа одлично.Позадината на клучните ги има изглед на дрво, меѓутоа тоа не е дрво, но дизајн му дава изглед на дрво.Текстот вели дека ЉУБОВТА во потресени фонт во бело.О во љубовта е срце и во срцето има карактеристики на Конектикат знаме.Можете да ги користите за клучеви, leashes, или нешто што ќе висат на една од 4 прилог сребро куки.Тоа се прави на многу здрав средна густина fiberboard со мат црна заврши на двете страни.Клучот за пропелер мерки 5x11 и тоа е само во текот 1/2 инчи дебела.Грбот има два пред-drilled слотови за да помогне да се направи виси полесно.Повеќе не ќе мора да ловат за да го најдете вашиот копчињата и leashes.Вие едноставно го погоди Прилагодите Сега копчето и да обезбеди персонализација текст.Текстот може да биде било кој текст ќе го одберете.Ова копче ги прави фантастични објектот за да ги имате во вашиот дом или да се даде како подарок.

Особините