.

ASDFGH Дома Златниот Кука Ѕид Виси Декорација Алатка за Дома Чување Носителот Копче за Складирање Rack (Боја : Злато, Големина : 64cm)

ASDFGH Дома Златниот Кука Ѕид Виси Декорација Алатка за Дома Чување Носителот Копче за Складирање Rack (Боја : Злато, Големина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убава во форма, не е лесно да исчезнат или промена на боја, што е практична и добра декорација на вашиот дом, правење на вашиот дом изгледа романтични и домот, како одраз на вашата уникатен вкус.Метал материјал, доволно материјали, силни и издржливи, цврста и стабилна.На изработка е прецизен и ќе не боли вашата облека или вашите вредности.Тоа може да се користи во било кој стил.По враќањето дома, можете лесно да се откажам облека, клучеви, вреќи и други практични предмети зад врата.Тоа е добра декорација за ходникот или дневна соба, кујна и спална, и случаен декорација е пејзаж.На две-во-едно функција на декорација и складирање одбива да е премногу неуреден и го прави семејството повеќе уредно и убави.Таа е погодна за многу прилики, како што се влез/ресторан/бања/aisle/office/кафуле/облека продавница/бар, итн.Тоа е практично целата година.Убава во форма, не е лесно да исчезнат или промена на боја, што е практична и добра декорација на вашиот дом, правење на вашиот дом изгледа романтични и домот, како одраз на вашата уникатен вкус.Метал материјал, доволно материјали, силни и издржливи, цврста и стабилна.На изработка е прецизен и ќе не боли вашата облека или вашите вредности.Тоа може да се користи во било кој стил.По враќањето дома, можете лесно да се откажам облека, клучеви, вреќи и други практични предмети зад врата.Тоа е добра декорација за ходникот или дневна соба, кујна и спална, и случаен декорација е пејзаж.На две-во-едно функција на декорација и складирање одбива да е премногу неуреден и го прави семејството повеќе уредно и убави.Таа е погодна за многу прилики, како што се влез/ресторан/бања/aisle/office/кафуле/облека продавница/бар, итн.Тоа е практично целата година.материјал : metal The пакет содржи : 1*копчето грб rack Tips : 1. Поради различни монитори и друга светлина на фотографијата, таму може да биде благо боја разлика помеѓу вистински производ и фотографијата.Ве молам, разберете, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата.2. Големината е рачно мери, не може да биде грешка на 2-5cm, што не влијае на користењето, ве молиме да се биде внимателен за да пука.3. Само продаде главни производи, нема други додатоци.4. По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производи внимателно.Ако примен објект е неисправен или има какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.уредно и убави.

Особините