.

TIANCHAO Кинески Hanfu Кожен Топката Коса Додатоци Жените Девојка Headdress Hairball Tassel Челото Синџир Hairpin за Деца Коса Клипови Црвено Barrettes(D)

TIANCHAO Кинески Hanfu Кожен Топката Коса Додатоци Жените Девојка Headdress Hairball Tassel Челото Синџир Hairpin за Деца

DEN 105.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : алуминиум.Големина : 30*9.5 cm.Добри подароци за семејството, пријателите, колегите и соучениците на родендени, Божиќ, денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Велигден.Пакување : 1 пар hairpin.Пол : Girls Packing : 1 пар hairpin Color : red Material : alloy Size : 30*9.5 cm Gender : Girls Style : Fashion Pattern Тип : Floral Type : Barrettes Item Тип : Headwear Notice : 1. Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

Особините