.

КЕВИН МАРФИ Фишер ФИШЕР Готвач е Природни Бадеми, Природно Глутен Бесплатно, Без Конзерванси, Не-ГМО Цели 6 Унца, Multicolor, рег (AD484)

КЕВИН МАРФИ Фишер ФИШЕР Готвач е Природни Бадеми, Природно Глутен Бесплатно, Без Конзерванси, Не-ГМО Цели 6 Унца, Multicolor,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржи комплекс од 20 Амино Киселини, Бамбус и Lotus екстракти за зајакнување на косата.Помеша со Baobab и Манго Семе Масла за да го скроти frizzy коса.Исполнет со Kakadu Слива екстракти, високо концентрирано и со природен Витамин Ц. Негуваме и да го врати младешкиот сјај да се исуши, кршливи или оштетена коса.Комплекс од 20 Амино Киселини, Бамбус и Lotus екстракти зајакне, додека Baobab и Манго семе масла мазна frizzy коса.

Особините