.

EMS 21700 Танинов Киселина, Reagent A. C. S. EM Одделение, 100 g

EMS 21700 Танинов Киселина, Reagent A. C. S. EM Одделение, 100 g

DEN 312.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

земја на потекло : сад.пакет тежина : 1.0 lbs.тип на производ : ЛАБОРАТОРИЈА за СНАБДУВАЊЕ.Пакет Димензии : 6.7 L x 13.8 H x 6.9 W (cm).Формула : C76 H52 O46. Формула Тежина : 1701.28. Одделение : Reagent A. C. S., ЕМ Одделение.КУД # : 1401-55-4.

Особините