.

FJXQCY Модерен Стил Килим Полиестер Ткаенини Килим Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Килим Дома Килим 3 4 Бои Димензии (Боја : Сина, Големина : 140x200cm)

FJXQCY Модерен Стил Килим Полиестер Ткаенини Килим Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Килим Дома Килим 3 4 Бои Димензии

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Полиестер материјал, удобно и лесно да се грижи, ефикасно да го намали звукот во собата, нозе на нога, веќе не е ладно. 2. Полиестер ткаенини, за 6mm дебело ќебе, удобно искуство. 3. Домот бои, топло модели, и еден бои се збогатени со гроздобер модели. 4. Памук полиестер ткаени двојно цвест, памук, полиестер дното, влага-апсорпција и дише не се лизга, не му наштети на подот. 5. Изработка и заклучување агли имаат голема мера се продолжи работниот век на тепих.Состојки : Polyester Pattern : геометриски patternshape : rectangle Carpet големина : 100cm × 160cm 140cm × 200cm 160cm × 230cm 200cm × 300cm Applicable простор : студија cloakroom дневна соба bedroom Process : Машина weaving Cleaning тип : правосмукалка рака wash Applicable сцена : дома.

Особините