.

TOMALL 2 парчиња Силиконски Копче Фоб Покритие за Nissan Altima Maxima Murano Непријателските Sentra 370z Pathfinder 2018 2017 Keyless Јакна Заштитник Далечински Кожата Покрие Случај Влез Носитело

TOMALL 2 парчиња Силиконски Копче Фоб Покритие за Nissan Altima Maxima Murano Непријателските Sentra 370z Pathfinder 2018

DEN 213.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Адаптација - За Nissan Армада Murano Непријателските Maxima Altima Седан Pathfinder 2018 2017 smart key фоб.Прецизни Fitment - Професионални и совршен дизајн овозможи да лесна контрола на сите копчиња и конектори.Мек Материјал - Висок квалитет на храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и не се токсични.Чувствителни Сигнал - Ова копче школка има одлични функции.По инсталацијата, тоа нема да влијае на копче за јачина на сите.Она што Ќе Добиете за - пакетот содржи 2 силикони копче покрива.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.СИЛИКОНСКИ КОПЧЕ ПОКРИЕ МОДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН : За Nissan Армада Murano Непријателските Maxima Altima Седан Pathfinder 2018 2017 smart key фоб.Pls се провери вашиот автомобил копче изгледа иста со нашата предметот пред да нарачате.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x Силикони Копче Покрива.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Висок квалитет на храна одделение силиконски материјал, нема да им наштети на вашето здравје, bendable, флексибилни и издржливи. 2. Обезбеди на сите круг на заштита за вашиот автомобил копчињата за да го направите да изгледа како нов. 3. Клучот сигнал не е погодена, текстурата е мека, и на рака да се чувствува добро. 4. Изгледа кул, лесно да се идентификуваат клучот, не се мешаат со другите.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Висок Квалитет со Силиконска Материјал.Culori Достапни : Црна.Answer : ___________________________ NOTE : 1. Пред купување на овој објект, ве молиме споредете ги вашите копчето со слика внимателно. 2. Ако најдете било какви проблеми, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе одговориме на вашите прашања.

Особините